Recenzie Logitech

Logitech M190 Wireless Mouse 910-005905

Logitech M190 Wireless Mouse 910-005905

Pridané: pred 7 hodinami

Zakúpený v Alza.sk

My mom has this mouse and the quality of the build of it is fabulous, plus it only uses one battery and is super responsive, I personally like light mice but this one is the perfect weight to make u feel that u have some price in ur hands and in my opinion, 13€ for this quality is a steal, very recommended

Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse 910-006473

Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse 910-006473

Overený zákazník Alza.sk Juraj Kalus Delviar

Pridané: včera, 13:16

• ergonomická
  • pekná
  • schopná pripojiť sa rôznymi spôsobmi (cez dongle ako aj cez bluetooth)
  • pripojenie s 3 zariadeniami naraz a ich jednoduché prepínanie tlačítkom na spodku myši
  • Logitech Flow - plynulé prechádzanie medzi viacerými naraz pripojenými počítačmi, úplne prirodzene sa s tým robí
  • koliesko je mega, napriek tomu že nie je origoš zotrvačníkové, funguje podobne a veľmi presne
  • koliesko sa síce nenaklápa do strán, ale scrollovanie doboku je vyriešené súčasným stlačením bočného gombíka a potočením kolieska, možno ešte lepšie, než keby sa naklápalo, lebo takto je to viac dávkovateľné
  • veľmi príjemne sa drží, tlačítka cvakajú veľmi príjemne, radosť s ňou robiť
  • veľkosť ideálna, lebo viem ňou hýbať aj len pohybom prstov a dlaň mať položenú na stole, čiže je aj na precíznu prácu
  • zvlášť tlačítko na prepínanie rozlíšenia = rýchlosti pohybu kurzoru
  • obnovovacia frekvencia cez 135 Hz, čiže dá sa použiť aj na hry
  • mohla by byť ešte o čosi ľahšia, ale nie je že ťažká, ľahká je už aj teraz dosť, takže to len keď chcem nájsť ešte nejaký potenciál na vylepšenia :)

keby mala vlastný akumulátor miesto AA baterky, asi by bola ekologickejšia, ale to je vlastne otázne a zrejme by bola ťažšia a/alebo by mala kratšiu výdrž, čiže to možno ani nie je výhoda

Logitech Z-906

Logitech Z-906

Pridané: 17. apríla 2024

(naposledy upravené 17. apríla 2024)

• Silné basy

Logitech Z-623

Overený zákazník Alza.sk Miroslav

Pridané: 14. apríla 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Veľmi dobrý zvuk neskutočné basy. Úplne stačí na moje potreby občasné počúvanie hudby.
  • Veľmi dobré spracovanie komponentov lepšie ako má drahšia verzia
  • Subwoofer by mohol mať vyššie nožičky dosť prechádza rezonancia do zeme
  • Nemôžem používať na plno :-)
  • Vyššia cena
  • Nemá optické pripojenie
Logitech G29 Driving Force 941-000112

Logitech G29 Driving Force 941-000112

Overený zákazník Alza.sk pali

Pridané: 12. apríla 2024

Zakúpený v Alza.sk

Vyskúšaný na pár hrách ako NFS , F1, Grant Turismo zatiaľ super. Rozmýšľali sme nad lacnejšími ale neľutujeme. Škoda že GTA V na to nefunguje tam si treba ešte dokúpiť ďalšie zariadenie.

Logitech M185 910-002240

Logitech G512 Carbon Lightsync 920-009370

Overený zákazník Alza.sk Rado

Pridané: 9. apríla 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Mechanicke tlacitka zo standardnym cherry uchitenim
  • Dobry ANSISO layout, velky enter, velky shift (nieje az tak bezny na mechanickych klavesniciach)
  • 5,75u medzernik, nemusia pasovat aftermarket keycaps

Klavesnica funguje spolahlivo, ma dobry ANSISO layout na ktory som bol zvyknuty. Spinace by mali byt kompatibilne s cherry switchmi a ich klonmi, a taktiez aj keycapy takze predpokladam dobru vymenitelnost a opravitelnost v buducnosti. Jedine medzernik je menej standardnej dlzky 5,75u, a moze byt trochu problem naist set ktory ho ma (ale da sa to).
Pouzivam aj na hry aj na pracu.

Logitech M185 910-002238

Logitech M240 Silent Bluetooth Mouse 910-007119

Overený zákazník Alza.sk Frantisek

Pridané: 4. apríla 2024

Zakúpený v Alza.sk

• mám dlhoročné skúsenosti s touto značkou, jedna z najlepších myší široko-ďaleko
  • dĺžka výdrže batérie - vydrží extrémne dlho, nie je ani treba stále vypínať a zapínať myš
  • pekne spracovaný dizajn
  • slušná presnosť kurzora
  • nelaguje, nemá trhavé alebo skákavé pohyby ani na lesklých povrchoch, nie je treba podložku

Zdá sa, že za cenu, ktorú sa ponúka v obchode je vcelku vydarený produkt, rovnako tak dizajn prevedenia a výdrž batérie. Samozrejme, sú predávajúci, ktorí ponúkajú túto myš lacnejšie. Ale za mňa palec hore.

Logitech G502 HERO High Performance 910-005470

Logitech G502 HERO High Performance 910-005470

Overený zákazník Alza.sk Martin

Pridané: 30. marca 2024

(naposledy upravené 30. marca 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Veľa tlačitiek ktoré sa hodia na rôzne Windows skratky, makrá a pod. Taktiež je tu tlačítko na DPI shift ktoré Vám môže pri stlačení na chvíľu zmeniť DPI myši - dobré napr. ak snajpujete v hre a potrebujete nachvíľu menšiu senzitivitu. Inak sa toto tlačítko dá naprogramovať na hociakú inú funkcie ako ostatné.
  • "Odistenie" kolieska pre rýchly scrolling je perfektné ak napr. robíte s Excelovskými tabuľkami kde je milión riadkov a potrebujete rýchly presun po dokumente
  • Side scrolling na koliesku je univerzálny pomocník, či už v Exceli, alebo v hociakom inom software alebo webstránke
  • RGB podsvietenie nejako extra neriešim, ale na tejto myške je jednoduché a nie je prehnané, neťahá to nejako oči. Software Logitech G HUB funguje na Windows 11 bez problémov. Myška má ale taktiež aj internú pamäť, takže ju teoreticky môžte používať aj bez software-u.
  • Ak má niekto rád väčšiu váhu myši tak je možnosť pridať dovnútra ešte závažia ktoré sú v balení
  • Presný senzor, ako v bežnom používaní tak aj v hrách
  • Kábel je taký obyčajný, tenký a pogumovaný.. Možno načase použiť nejaký opletaný. Ale ak s myškou necestujete tak možno asi aj zbytočný.
  • Pre niekoho nevýhoda možno to, že myška sa najpohodlnejšie drží palm gripom - že si vlastne naň položíte celú ruku. Ja som bol zvyknutý na claw grip, ale dá sa prevyknúť.

Toto je už druhá G502ka ktorú mám.. Na prvej po troch rokoch a mesiaci odišiel Middle Click tak som musel kúpiť novú. Asi by som už nemenil nakoľko som na ňu zvyklý.

Logitech K120 for Business 920-002641

Logitech K120 for Business 920-002641

Pridané: 30. marca 2024

• normálna klávesnica

Pridané: 28. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

dodana s bateriou, sedi v ruke, vyborna citlivost, kurzor pri pohybe netrha ani na povrchu, kde ine nie su pouzitelne, tiche mikrospinace, 100%

Pridané: 28. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

Chcel som mys s hypescroll koleckom, ale toto je zle. Kolecko sa samovolne toci, drat je neopleteny a tuhy. Vratil s m sa k povodnej mysi.

Logitech MX Keys Minimalist Keyboard 920-010498

Logitech MX Keys Minimalist Keyboard 920-010498

Overený zákazník Alza.sk Marek

Pridané: 26. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

• ľahké prepínanie medzi zariadeniami
  • moderný dizajn
  • materiály príjemné na dotyk
  • pôsobí robustne
  • nemá dedikované klávesy pre pg-up, pg-dw, home a end a človek musí používať klávesu fn

Klávesnica je príjemná na každodenné pracovné používanie, ma štýlový dizajn, nastaviteľné podsvietenie a dobrú odozvu klávesov.

Pridané: 26. marca 2024

Dobrá voľba

Overený zákazník Alza.sk Martin

Pridané: 25. marca 2024

• pripojenie cez bluetooth
  • v baleni USB-A dong pre pripojenie
  • strasne chyba moznost prepnutia BT pripojenia medzi viacerymi zariadeniami
Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse 910-006559

• Možnosť konfigurácie tlačidiel v aplikácii LogiOptions
  • Rýchle bezproblémové pripojenie
  • Dlhá výdrž batérie
  • Možnosť pripojiť až 3 zariadenia, jednoduché prepínanie medzi nimi
  • Cena, ale s množstvom funkcií sa to oplatí
Logitech G903 Hero 910-005672

Logitech G903 Hero 910-005672

Overený zákazník Datacomp.sk ŽAKY

Pridané: 23. marca 2024

Zakúpený v Datacomp.sk

• Kvalita
  • Pomer cena/vykon
  • Možno o trošku tažšia než iné myšky
Logitech MK540 Advanced 920-008690

Logitech MK540 Advanced 920-008690

Overený zákazník Alza.sk Ľuboš

Pridané: 22. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

Rád by som ohodnotil produkt ale nakoľko my tovar prišiel
bez USB prijímača neviem posúdiť. Obchodu Alza sa radšej budem vyhýbať z dôvodu, že tovar sa tam kúpou a následným vrátením točí dookola a vrátený tovar sa pravdepodobne len prebalí bez kontroly a pošle sa ďalej do obehu. Kupujem si tovar k potrebe a nie aby som mal jeho kúpou starosti s vracaním.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25